Referencie

Referencie klientov

Matej - klient

Projektový vedúci v nadnárodnom obchodnom reťazci

Vďaka hre finančná nezávislosť som pochopil, že aj prostredníctvom jednoduchých nástrojov, ktoré ponúka finančný trh pre každého, dokážem realizovať otázku bývania, investovania a zabezpečenia omnoho lacnejšie, ak má tieto informácie človek včas a finančnú situáciu si naplánuje. Pritom nemusím byť žiadny finančný guru. Organizátor stretnutia mi na základe nových vedomostí pomohol naplánovať a aj zrealizovať otázku bývania, teda získané informácie a služby môžem len odporučiť.

Veronika - klientka

Manažérka oddelenia komunikácie v medzinárodnej spoločnosti

V prvom rade by som sa chcela poďakovať Tomášovi Pálkovi za ľudský, ale hlavne profesionálny prístup k mojej finančnej budúcnosti.

Tak ako strategicky prehodnotil poistenie nehnuteľnosti, tak aj moje osobné poistenie, ktoré nebolo postačujúce, nakoľko mám vyššiu zodpovednosť kvôli splácaniu hypotéky. Myslel aj na môj skorší odchod do penzie, a to vďaka efektívnemu sporeniu, ktoré mi v závere umožní aj skôr vyplatiť hypotéku a užívať si život.

Vďaka Tomášovi už nemusím sledovať aktuálny ekonomický trh a situáciu, pretože je vždy o krok vpred a pripravený oboznámiť ma s aktuálnymi novinkami a benefitmi, ktoré sú pre mňa dôležité.


Referencie účastníkov workshopu

Monika - účastníčka workshopu

Vedúca vzdelávania v nadnárodnom obchodnom reťazci

Mala som možnosť zúčastniť sa finančnej slobody opakovane. Prvýkrát som nedosiahla stanovené finančné ciele, avšak na základe prvotnej skúsenosti bola moja druhá účasť úspešná. V živote však nedostaneme druhú šancu, preto odporúčam každému zúčastniť sa a nechať si poradiť v tak dôležitej oblasti ako sú financie.

Nikol

manažérka coworkingu

Workshop bol naozaj zábavný, tri hodiny mi preleteli ani neviem ako a odchádzala som informovaná s cieľom zmeniť pár vecí v mojom živote. Takže to hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam si to vyskúšať na vlastnej koži. 

Šimon - účastník workshopu

Programátor

Účasť na workshope považujem za veľmi dobrý krok. Workshop bol realizovaný hravou formou, vďaka ktorej bola veľmi dobrá a uvoľnená atmosféra. Tomáš nám v priebehu hry vysvetloval rôzne produkty a spôsoby ako pracovať s financiami. Kedykoľvek sme sa mohli pýtať otázky, čo viedlo k veľmi interaktívnemu workshopu, ktorý sa miestami zmenil na skvelú diskusiu. Vďake hre som si uvedomil, že životné situácie sa stávajú bez ohľadu na to, čo si ja mýslím a ako si myslím, že sa môžu stať. A preto je treba byť na ne pripravený!

Andrej

Programátor

Workshop bol zábavný a plný zaujímavých informácii, ktoré by mal vedieť každý. Bolo zaujímavé vidieť, aké rozdielne výsledky môžu ľudia dosiahnuť, aj keď všetci začínali z rovnakej štartovacej čiary.

Roland - účastník workshopu

Projektový manažér v oblasti BOZP

Workshop bol veľmi dynamický a poučný s množstvom príkladov z reálneho života a taktiež lektor bol veľmi príjemný s profesionálnym prístupom. Vrelo odporúčam nájsť si čas na tento workshop.

Štefan - účastník workshopu

Tím líder v nadnárodnej IT spoločnosti

Zúčastnil som sa workshopu o finančnej gramotnosti s Tomášom a musím povedať, že som bol milo prekvapený akou zaujímavou hravou formou je možné diskutovať o financiách. Tomáš bol veľmi profesionálny a vniesol celému workshopu/hre úplne iný rozmer. Počas workshopu bolo mnoho interakcií, ktoré dopomohli zvýšiť záujem a sústredenie, aby som si uvedomil, aké dôležité je vedieť viac o mojich financiách. Určite doporučujem.

Tatiana - účastníčka workshopu

Finančná analytička

Tento workshop mi ukázal, ako mám hospodáriť so zarobenými aj požičanými peniazmi v rôznych fázach života, aby som už teraz zabezpečila seba a svoju rodinu na budúcnosť a mohla si užívať finančnú slobodu. Vďaka sprievodnému slovu lektora som pochopila, prečo je k dispozícii toľko produktov bánk a poisťovní a ktoré ma v budúcnosti zachránia, prípadne zhodnotia vložené peniaze.