Workshopy

To, čo nás v škole nenaučili

Dávaš si na konci mesiaca otázku, kedy už konečne príde výplata? Máš pocit, že vlastne ani nevieš, kde sa „strácajú“ všetky Tvoje zarobené peniaze? Deň čo deň s nimi každý z nás pracuje. Máme ich však POD KONTROLOU? Vieme AKO S NIMI PRACOVAŤ? Alebo sa stávame len obeťami agresívneho marketingu a predajcov rôznych produktov?

Čo využiť a na čo si dať pozor

Získaj 30 rokov finančných skúseností za 2 hodiny. ŽIADNE POUČKY, ŽIADNE ŠKOLENIA. Zábavnou, interaktívnou formou – formou SIMULÁCIE 30-tich rokov života - získaj vedomosti a prehľad o fungovaní finančného trhu. V priebehu simulácie zažiješ situácie, ktoré nám sám život prináša.

Cieľom je splniť 3 základné úlohy: VLASTNÉ BÝVANIE, VZDELANIE a FINANČNÁ SLOBODA, a to aj napriek rôznym životným nástrahám, ktoré sa v simulácií vyskytnú. Počas priebehu postupne dostaneš komplexný prehľad o fungovaní trhu a dozvieš sa 7 ZÁKLADNÝCH PRAVIDIEL ako sa aj s PRIEMERNÝM PRÍJMOM stať FINANČNE NEZÁVISLÝM.

Príď na workshop, ktorý organizujeme v rámci zvyšovania finančnej gramotnosti.

Čo je dôležitejšie??

Najčastejšie komunikujeme spomedzi finančných inštitúcii práve s bankou a poisťovňou. Dostanem tam však relevantné odpovede a informácie, alebo som len súčasťou plánu, ktorý musia pracovníci naplniť? Lepšie než porovnávať a hľadať najlepší produkt na trhu je vytvoriť si VLASTNÚ STRATÉGIU vo financiách, a práve to si môžeš vyskúšať na workshope.

Príď si rozšíriť obzory a naučiť sa niečo nové, praktické, čo VYUŽIJEŠ aj v REÁLNOM ŽIVOTE.


Myslíte si, že vaše znalosti o finančnom trhu sú postačujúce?

Preverte sa v tomto kvíze finančnej gramotnosti a zistite ako na tom ste